Shell, 100 yılı aşkın bir süredir, dünyanın en yenilikçi yakıtlarına öncülük etmek için bilim, mühendislik ve teknolojiyi kullanıyor. BMW M, yaklaşık yarım asırdır, mühendisliği en ileri teknoloji ile birleştirerek, birinci sınıf otomobiller tasarlamayı amaçlıyor. Bugün paylaşılan bu tutku, size en iyi otomotiv ve yakıt teknolojilerini sunmak için sürekli olarak çabalayan bu iki markayı bir araya getirdi. Araç sahibi olmak; A noktasından B noktasına gitmekten daha fazlasıdır, bir deneyimdir.

Bu, araçlar hakkında bilgi ve deneyimi olan dünya çapındaki BMW M sahiplerinin hissettiği gerçektir. Dünyanın en yenilikçi araçlarını üreten şirketlerden biri olarak BMW M, en yenilikçi yakıtımız olan Shell V-Power'i tavsiye ediyor. Bu, performansa yönelik tutku üzerine kurulmuş bir ilişkidir.

Shell yarışçılarımızın BMW M serisi araçları ile çıktıkları test sürüşlerini mutlaka izleyin.

BMW M, yaklaşık yarım asırdır, mühendisliği en ileri teknoloji ile birleştirerek, birinci sınıf otomobiller tasarlamayı amaçlıyor. Bugün paylaşılan bu tutku, size en iyi otomotiv ve yakıt teknolojilerini sunmak için sürekli olarak çabalayan bu iki markayı bir araya getirdi. Araç sahibi olmak; A noktasından B noktasına gitmekten daha fazlasıdır, bir deneyimdir.